Відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера

Сьогодні, 06 грудня 2019 року, у комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради  Запорізької області  відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера, в яких взяли участь військовослужбовці, учасники АТО, волонтери, представники трудових колективів установ, організацій, підприємств, учнівська  молодь, громадськість району.

Урочисте зібрання розпочалося із вітальних слів  представників влади району:

заступника голови районної ради Петра Дубовика та  заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Субботи. Петро Дубовик подякував присутнім у залі військовослужбовцям та волонтерам за патріотизм і мужність, самовідданість, стійкість, силу духу та самопожертву заради  України.

Учасників святкового заходу також привітав учасник АТО, голова благодійного фонду «Патріоти Новомиколаївського краю» Микола Танченко.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували воїнів, які віддали життя за Україну.

Дитячі колективи подарували  присутнім чудову концертну програму.

По завершенню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку.