В День Святого Миколая відбулось відкриття новорічної ялинки

З  Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

Так, 19 грудня 2019 року, в День Святого Миколая в смт.Новомиколаївка на центральній площі відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у чудовому святі.

З вітальними словами до присутніх на заході звернулися голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко та голова районної державної адміністрації Віталій Татаренко .

Голова ради Юрій Павленко привітав із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажав дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань, а всім дорослим  щастя, достатку,  злагоди та благополуччя у сім’ях та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

На відкриття ялинки прибув і Святий Миколай, який запалив на новорічній красуні сотні різнокольорових яскравих вогників, і площа сповнилась чаруючою атмосферою зимових свят.

Дітки, які на заході розказували віршики та співали пісні, отримали від Святого Миколая гарні подарунки.

Дитячі забави довкола головної ялинки створили позитивну, дійсно новорічну атмосферу.

Саме в цей день всі щирі дитячі мрії повинні бути почуті. Даруючи дітям казку, бажаємо їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими. Це – майбутнє України, нехай воно буде світлим, а ми дорослі допоможемо їх дитячим мріям стати реальністю.