ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Постійні комісії продовжили свою роботу в підготовці до 40 чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 20 грудня 2019 року.

18 грудня 2019 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини.

О 13.00 відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

По закінченню засідань комісій о 15.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області у складі: Юрія ПАВЛЕНКА – голови Новомиколаївської районної ради, заступника голови ради Петра ДУБОВИКА, Світлани ГУТ – голови постійної комісії районної ради Запорізької області з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології, Станіслава ПЕНЬКОВСЬКОГО – голови постійної комісії районної ради з питань  агропромислового розвитку, управління об’єктами  спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики, Олександра МАНУЙЛОВА - депутата районної ради.

У засіданні президії брали участь перший заступник  Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій ГУБАТЕНКО та керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина ДАВИДЕНКО.

Членами президії було узгоджено питання порядку денного  на розгляд  40 чергової сесії.