ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

В підготовці до 43-ої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 19 червня 2020 року, 17 червня 2020 року об 11.00 відбулось  засідання постійних комісій районної ради:

-  з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

-  з питань освіти, охорони здоров‘я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

О 13.00 відбулось засідання постійних комісій:

- з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району;

-  регуляторної політики і з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку.

По закінченню засідань комісій о 15.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області у складі: Юрія ПАВЛЕНКА – голови Новомиколаївської районної ради, заступника голови ради Петра ДУБОВИКА, Станіслава ПЕНЬКОВСЬКОГО – голови постійної комісії районної ради з питань  агропромислового розвитку, управління об’єктами  спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики, Миколи ПАВЕЛКА – голови комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку, Олександра МАНУЙЛОВА - депутата районної ради.

У засіданні президії брали участь - голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій  ТАТАРЕНКО та керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина ДАВИДЕНКО.

Членами президії було узгоджено питання порядку денного  на розгляд  43-ої чергової сесії.