ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День соборності України – це державне свято.

22 січня на Новомиколаївщині відмічали це свято починаючи з літургії при Свято – Миколаївському Храмі, яку відслужив протоієрей отець Андрій.

Урочистий захід проходив об 11.00 в  залі засідань Новомиколаївської районної ради.

В заході приймали участь заступник голови Новомиколаївської районної ради Петро Дубовик, перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимир Грянистий та голова Новомиколаївської селищної ради Сергій Шамайда, останні звернулись з вітальними словами до присутніх.

На святі були присутні трудові колективи установ, організацій, підприємств, закладів, учасники  АТО, волонтери, учні шкіл та вихованці дошкільних закладів, громадськість.

В ході свята Володимир Грянистий вручив Грамоти та Подяки.

Присутні вшанували хвилиною мочання пам'ять загиблих героїв: Івана Клевчука, Олександра Шевченка, Костянтина Закревського, В`ячеслава Комара та Андрія Сметаніна.

Справжнє свято, подарували присутнім танцювальні та вокальні колективи.

Захід закінчився вшануванням пам`яті загиблих героїв та покладання квітів до пам`ятного знаку.