Новомиколаївський район отримав новий спеціалізований шкільний автобус ЕТАЛОН

Сьогодні, 6 лютого 2019 року, на площі перед адмінбудівлею Запорізької обласної державної адміністрації керівники Новомиколаївського району: голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, голова Новомиколаївської державної адміністрації Володимир Грянистий, а також директор КУ « Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Олександр Мануйлов та директор КЗ «Тернуватський опорний заклад загальної середньої та дошкільної освіти» Валентин Орловський,  отримали  від голови обласної державної адміністрації Костянтина Бриля та голови обласної ради Григорія Самардака ключі від шкільного автобуса.

Шкільний автобус був придбаний на засадах співфінансування за кошти обласного (50%) та районного бюджетів (50%).

Спеціалізований шкільний автобус ЕТАЛОН має загальну пасажиромісткість 31 місце для сидіння, в тому числі для супроводжуючих осіб.

Для нашого району це важлива подія!