В комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар

30 жовтня в комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар для бібліотечних працівників району за темою: «Бібліотека для дітей в системі соціальних зв’язків регіону. Нові моделі організації бібліотечного обслуговування».

На семінарі були підняті питання  про важливість налагодження соціального діалогу між бібліотеками та громадянським суспільством в умовах реформування соціокультурної сфери. Наголошувалось на важливості формування бібліотеками комунікативного простору, налагодженні соціального партнерства, що позитивно позначається на їх трансформації у сучасні інформаційно-освітні установи з широкими можливостями для створення умов для комфортного перебування в них дітей різних вікових категорій.

Важливою та надзвичайно корисною для учасників семінару була інформація провідного бібліотекаря районної бібліотеки для дітей Ольги Нечитайло про роботу закладів в новому форматі. Ольга Нечитайло також ознайомила бібліотекарів з авторськими інноваційними ідеями, представленими цього року на міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокреатив-2019», що проходив у червні на базі Запорізької обласної бібліотеки для дітей «Юний читач»,  надала методичні поради щодо планування роботи бібліотек на 2020 рік і  впровадження при роботі з дітьми інноваційних  ідей та надала  працівникам поради щодо написання власних проектів, участі у грантовій діяльності сільських бібліотечних закладів .

Учасники семінару отримали знання та досвід, які сприятимуть вдосконаленню їхньої подальшої роботи.