В районні пройшов урочистий захід до Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва

8 листопада 2019 року о 9.00 в комунальному закладі «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Привітали працівників культури голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Губатенко та начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Юлія Сорока.

Голова ради Юрій Павленко нагородив грамотою Новомиколаївської районної ради вокальний колектив «Сузір‘я» Зеленівського сільського будинку культури, керівник Лариса Маляренко, за активну участь в районних, обласних культурно-мистецьких заходах, високу виконавчу майстерність, розвиток вокально-хорового жанру в районі та з нагоди професійного свята.

Всім присутнім вокалісти Людмила Надюк та Лілія Бакаєва подарували музичні вітання.