НАРАДА ПО ОБГОВОРЕННЮ ПИТАННЯ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ БАРВІНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

17.10.2018 року в Новомиколаївській районній раді Запорізької області під головуванням директора комунальної установи «Новомиколаївський центр обслуговування координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області  Олександра Мануйлова відбулась нарада по обговоренню питання щодо припинення діяльності Барвінівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новомиколаївського району Запорізької області.

На нараду були запрошені голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області  Володимир Грянистий, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Тетяна Суббота, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юлія Шевцова, заступник керівника апарату, начальник юридичного відділу апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Марія Сілушина, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Марина Хробостова, сільський голова Барвінівської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області – Станіслав Галушка.

Питаннями порядку денного:

1. Про зміну статусу Барвінівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новомиколаївського району Запорізької області.
  2. Про вирішення питання та дій по безоплатній передачі Барвінівської загальної середньої школи І-ІІ ступенів Новомиколаївського району Запорізької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області в комунальну власність Барвінівській сільській раді Запорізької області.
  3. Про подальші дії сільського голови Барвінівської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області щодо оформлення правоустановчих документів.

Питання щодо оформлення правовстановлюючих документів на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області є одним із найголовних питань, яке потребує вирішення. Районна рада готова сприяти в наданні консультаційних рекомендацій та всебічно допомагати у вирішенні даного питання.