Урочисті заходи до Дня Збройних сил України та Дня місцевого самоврядування

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування 6 грудня в актовому залі районної ради відбулися урочистості.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова райдержадміністрації Вікторія Вікторівна Чмельова, голова районної ради Юрій Павлович Павленко, військовий комісар Новомиколаївського районного військового комісаріату Володимир Олександрович Конопленко, учасник бойових дій на сході України, голова Благодійного фонду патріотів Новомиколаївського району, наш земляк Микола Танченко.

Голова районної ради Юрій Павлович Павленко вручив з нагоди Дня місцевого самоврядування почесні грамоти Запорізької обласної ради: Шамайді Сергію Івановичу, Білій Наталії Володимирівні, Сорокі Юлії Олександрівні та подяки голови Запорізької обласної ради: Осовській Ользі Олександрівні. А також нагородив почесними грамотами районної ради: Соколоць Надію Василівну, Розсоху Марію Василівну, Їжакову Катерину Олександрівну, Береду Надію Іванівну, Бутенко Олену Олексіївну, Говтвян Олену Петрівну, Голуба Сергія Михайловича, Трофименко Тетяну Вікторівну. Під час нагородження учасники зібрання привітали з днем народження сільського голову Софіївської сільської ради Новомиколаївського району Запорізької області Трофименко Тетяну Вікторівну.

Військовослужбовців та працівників органів місцевого самоврядування привітали учасники художньої самодіяльності районного центру культури і дозвілля.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять про військовослужбовців-земляків, що віддали свої життя, захищаючи суверенітет України.