ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

В підготовці до 42-ої чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 20 березня 2020 року, 18 березня 2020 року об 11.00 відбулось  засідання постійних комісій районної ради:

-  з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

-  з питань освіти, охорони здоров‘я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

О 13.00 відбулось засідання постійних комісій:

- з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району;

-  регуляторної політики і з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку.

По закінченню засідань комісій о 15.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області у складі: Юрія ПАВЛЕНКА – голови Новомиколаївської районної ради, заступника голови ради Петра ДУБОВИКА, Станіслава ПЕНЬКОВСЬКОГО – голови постійної комісії районної ради з питань  агропромислового розвитку, управління об’єктами  спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики, Миколи ПАВЕЛКА – голови комісії з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку, Олександра МАНУЙЛОВА - депутата районної ради.

У засіданні президії брали участь голова  Новомиколаївської районної державної адміністрації Віталій  ТАТАРЕНКО та керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина ДАВИДЕНКО.

Членами президії було узгоджено питання порядку денного  на розгляд  42-ої чергової сесії.