ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

14 листопада  2019 року відбулось засідання постійних комісій районної ради:

- з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської етики та прав  людини;

-   з питань освіти, охорони здоров‘я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

По закінченню засідань комісій о 15.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області у складі: Юрія ПАВЛЕНКА – голови Новомиколаївської районної ради, заступника голови ради Петра ДУБОВИКА, Світлани ГУТ – голови постійної комісії районної ради Запорізької області з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення  та екології, Миколи ПАВЕЛКА  – голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку, Станіслава ПЕНЬКОВСЬКОГО – голови постійної комісії районної ради з питань  агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

У засіданні президії брали участь перший заступник  Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій ГУБАТЕНКО та керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина ДАВИДЕНКО.

Членами президії було узгоджено питання порядку денного  на розгляд  38 позачергової сесії.