ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Це свято відзначається в нашій державі щорічно разом із Днем української писемності та мови. В Новомиколаївському районному центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід. Діячів культури району  вітали голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, заступник голови районної державної адміністраціїї Тетяна Субота та начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської РДА Юлія Сорока.

З нагоди професійного свята керівники висловлювали щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва, за їх вагомий  внесок у розвиток української культури, організацію змістовного дозвілля мешканців району.     Потім керівники  вручили грамоти представникам галузі.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток культури Новомиколаївського району та з нагоди професійного свята голова районної ради Юрій Павленко нагородив:

Надію Вечорко- художнього керівника Барвінівського сільського будинку культури;

Анастасію Палій- директора Софіївського сільського будинку культури;

Галину Твердомед- провідного методиста з народної творчості комунального закладу «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля».

Після привітань Юрій Павлович подарував солодощі до святкового столу.

Чудовий настрій подарували вокалісти та аматори художньої самодіяльності. Свято пройшло  в затишній та теплій атмосфері.