Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Костянтин Бриль привітав із завершенням навчального року новомиколаївських школярів

Переглядів: 613

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у святі останнього дзвоника в опорному закладі Новомиколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1.

Очільник регіону привітав зі святом батьків, дітей та педагогів.

- Дивишся на дітей - і душа радіє! Для малечі нарешті настали канікули, яких вони так чекали. Тож бажаю, аби їх відпочинок пройшов цікаво і дітвора змогла оздоровитися та відпочити. Окремо хочу побажати успіху випускникам, які йдуть у доросле життя. А також привітати педагогів та подякувати їм за нелегку і дуже відповідальну роботу, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону вручив колективу школи грамоту облдержадміністрації за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм та активну участь у  створенні нового освітнього середовища.

Відзнаки найкращим школярам вручив директор Новомиколаївської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 Володимир Харківський.

Як повідомив директор навчального закладу, рішенням Новомиколаївської районної ради в районі створено опорний навчальний заклад «Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І - III ступенів №1» Новомиколаївської районної ради та приєднано до нього як філію Новомиколаївську загальноосвітню школу І ступеня № 2. Профільність навчання учнів 10-11 класів шкіл району забезпечує Новомиколаївський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, у якому здійснюється підготовка за професіями «Водії категорій «В», «СІ» та «Оператори обробки інформації».

Підвезення до місця навчання і додому потребують 34% від загальної кількості учнів - 411 дітей. Для всіх них організовано безкоштовне підвезення до місця навчання й додому. Автобусний парк налічує 10 шкільних автобусів. Також у школі організовано 100% гаряче харчування.

Нині в опорному навчальному закладі обладнано кабінети початкових класів, математики, фізики, української мови, світової літератури, англійської мови, біології, географії, історії, спортивний зал, трудового навчання та обслуговуючої праці, два комп’ютерних класи, кабінет музики, актовий зал.

У цьому навчальному році за рахунок співфінансування обласного та місцевого бюджетів було придбано:  шкільний автобус вартістю 1 320 тис. грн.; проведено капітальний ремонт даху на суму 149,2 тис. грн.; отримано 15 комп‘ютерів з програмним забезпеченням на суму 191,6 тис. грн.; проведено енергозберігаючі заходи на суму 190,8 тис. грн.; придбано: кабінети хімії та іноземної мови на суму 230,6 тис. грн.; спортивне обладнання на суму 50 тис. грн.; кухонне обладнання на суму 32,3 тис. грн.; меблі для їдальні на суму  67,8 тис. грн. Всього з обласного бюджету використано  1 839,8 тис. грн..; з місцевого -1292,2 тис. грн.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю« повернутися до списку новин