День селища та 73-я річниця визволення Новомиколаївського району від нацистських окупантів.

17 вересня біля районного центру культури та дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт присвячений Дню селища та 73-й річниці визволення Новомиколаївського району від нацистських окупантів.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулися голова районної державної адміністрації Вікторія Вікторівна Чмельова та селищний голова Сергій Іванович Шамайда, який з нагоди свята нагородив грамотами та цінними подарунками жителів селища.

Ведучими було зачитано привітання голови Запорізької обласної ради Григорія Вікторовича Самардака.

Гарний настрій глядачам  своїми виступами подарували: танцювальний колектив «Едельвейс»; народний аматорський хор «Червона калина»; танцювальний колектив «Тандем»; вихованці спеціальної школи-інтернат «Паросток; театр мод центру дитячої та юнацької творчості «Блассем»,; гурт «Струни душі».

Святковий концерт закінчився хвилиною мовчання та покладання квітів до Стели загиблим воїнам, пам’ятного знаку учасникам АТО та Героям Небесної Сотні.