19 ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

07 квітня 2017 року в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання 19 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання.

До порядку денного сесії було включено 11 питань:

1). Про визнання повноважень депутата Новомиколаївської районної ради Запорізької області  сьомого скликання Балдурського О.Д.

2) Про внесення змін до «Програми забезпечення публічної безпеки і профілактики злочинності у Новомиколаївському районі на 2017 – 2020 роки», затвердженої рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 17.03.2017 № 4.

3). Про внесення змін і доповнень до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області  від 16.12.2016 № 16 «Про районний бюджет на 2017 рік».

4). Про затвердження технічної документації з нормативно – грошової оцінки земельної ділянки.

5). Про надання дозволу на укладання договору позички Новомиколаївській центральній районній лікарні з Комунальним закладом «Новомиколаївський центр первинної медико – санітарної допомоги» Новомиколаївської районної ради Запорізької області.

6). Про надання дозволу на укладання договору позички Новомиколаївській районній раді Запорізької області з Новомиколаївською районною організацією ветеранів України.

7). Про внесення змін до «Положення про порядок та умови проведення конкурсів на право укладання договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Новомиколаївського району Запорізької області», затвердженого рішенням Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 22.03.2013 № 9

8). Про внесення змін до рішення Новомиколаївської  районної ради Запорізької області від 24.11.2015 № 2 «Про утворення постійних комісій районної ради»

9). Про внесення змін до рішення Новомиколаївської районної ради Запорізької області від 24.11.2015 № 6 «Про схему взаємодії депутатів районної ради та територіальних громад району»

10). Про звернення Тімченко Л.І. щодо продовження дії договору з КП «Водоканал» м. Запоріжжя стосовно подачі питної води Новомиколаївській територіальній громаді.

11). Про звернення депутатів Новомиколаївської районної ради Запорізької області сьомого скликання до сільських, селищних голів Новомиколаївського району Запорізької області, щодо децентралізації.

По всім питанням, окрім останнього рішення прийняті.

Традиційно, сесія розпочалася та закінчилась Гімном України.