В комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради Запорізької області відкрита книжкова   виставка до Дня визволення України від фашистських загарбників.

Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення України. Не померкне слава солдат однієї з найважливіших битв тієї війни – битви за Україну. Світла пам'ять Великої Перемоги живе у серцях і донині.

Минають десятиліття, народжуються і виростають нові покоління і все менше залишається тих, хто пам’ятає злочин фашизму. Але в пам’яті нашій ніколи не повинні згаснути подвиги тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі. І тому оформлено книжкову виставку-пам'ять «Україна в Другій Світовій війні».