Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Бриль Костянтин Іванович відвідав Новомиколаївський район

Переглядів: 562

26 травня голова Запорізької  обласної державної адміністрації  Костянтин Іванович Бриль та заступник голови-керівник апарату Запорізької  обласної державної адміністрації Зінаїда Михайлівна Бойко разом з головою Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області Вікторією Вікторівною Чмельовою та головою Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрієм Павловичем Павленко відвідали свято Останнього дзвоника в опорному навчальному закладі  Новомиколаївській СЗОШ І-ІІІ ступеня №1.

Після свята в сесійній залі районної ради відбулося засідання обласної виїзної приймальні з розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності за участі голови ЗОДА.

Костянтин Іванович Бриль розповів присутнім про переваги децентралізації та закликав не зволікати з процесом об’єднання. Зазначив результативність операції «Врожай 2016» та проведення операції «Врожай 2017» .

Також заслухали представників ГУ Держпраці у Запорізькій області, ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області, ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області та департаменту економічного розвитку і торгівлі ЗОДА, які розповіли про нововведення в законодавстві та відповіли на всі поставленні запитання.

Наприкінці зустрічі Костянтин Іванович Бриль відповів на всі запитання присутніх. Та провів окрему зустріч з головами сільських, селищних рад Новомиколаївського району.

 « повернутися до списку новин