ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОСЕЛЕННЯ В ПРИМІЩЕННЯ ЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ (СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО)

01.10.2019 року о 14.00 в кабінеті заступника голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області відбулось засідання комісії з питань поселення в приміщення житлової будівлі (Соціальне житло), яке розташоване за адресою: вул. Шкільна, 92, смт Новомиколаївка Запорізької області.

У комісії брали участь: голова комісії - начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна ЛИШЕНКО. Члени комісії: заступник голови районної ради Петро ДУБОВИК, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новомиколаївська центральна районна лікарня» Геннадій НЕСТЕРЕНКО, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та регуляторної політики Станіслав ПЕНЬКОВСЬКИЙ, комендант комунального підприємства «Надія» Алла ПОЛКОВНІКОВА, головний спеціаліст загального відділу виконавчого апарату районної ради Юлія ШЕВЦОВА.

Комісією розглянуто подані претендентом документи на поселення в приміщення житлової будівлі (Соціальне житло) та прийнято відповідне рішення.