ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПРЕЗИДІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

19 червня  2019 року відбулось засідання постійних комісій районної ради:

- з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської етики та прав      людини;

-  з питань агропромислового розвитку, управління об‘єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики;

- з питань освіти, охорони здоров‘я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

В роботі комісій брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області   Юрій Павленко, заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко.

По закінченню засідань комісій о 15.00 відбулось засідання президії Новомиколаївської районної ради Запорізької області на якому були узгоджені питання порядку денного  на розгляд сесії.