Мітинг - реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів

85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких та рідних, навіть згадувати їхні імена.

24 листопада в Україні відзначили День пам'яті жертв Голодомору – мільйонам загиблих в результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках. В Україні Голодомор був цілком свідомою політикою Сталіна щодо українського селянства, актом примусу та залякування, відповіддю на непокору та опір українців політики насильницької колективізації.

На центральній площі смт Новомиколаївка 24 листопада відбувся мітинг - реквієм присвячений вшануванню пам’яті Жертв Голодоморів в Україні.

Вшанувати пам'ять зібралися голова  Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, перший заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Сергій Губатенко, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота, виконавчий апарат районної ради, депутати районної ради, представники установ, організацій, підприємств району та просто небайдужі жителі.

Присутні запалили свічки скорботи та хвилиною мовчання віддали шану пам’яті Жертвам Голодомору.

По закінченню заходу відбулося покладання квітів  і поминальних свічок до пам’ятника  Жертвам Голодомору.