ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ В ПІДГОТОВЦІ ДО 34 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Постійні комісії розпочали свою роботу в підготовці до 34 позачергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 12 квітня 2019 року.

9 квітня 2019 року відбулись засідання постійних комісій районної ради:

- з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності, етики та прав людини;

- з питань агропромислового розвитку, управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики.

В роботі комісій брали участь: заступник голови Новомиколаївської районної ради Запорізької області Петро Дубовик, керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина Давиденко та начальник загального відділу виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області  Олена Чернявська.

Комісії заслухали запрошених доповідачів з питань порядку денного.