Голова районної ради привітав завідуючу Заливнянським сільським клубом з ювілейним днем народження

3 лютого 2020 року голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко привітав з ювілейним днем народження завідуючу Заливнянським сільським клубом Аллу Ожгихіну, який вона відсвяткувала 1 лютого.

За багаторічну сумлінну працю, творчий особистий внесок у справу клубної діяльності, проведення культурно-масової роботи, організації культурного дозвілля населення та з нагоди 60-річчя від дня народження Юрій Павлович вручив грамоту Новомиколаївської районної ради та побажав  здоров’я, особистого щастя, вагомих досягнень та здійснення найзаповітніших мрій, сімейного затишку, злагоди та добробуту.

Ювілейна дата свідчення виваженої зрілості, мудрості, досвіду, разом з тим відкриває нові горизонти та перспективи. Тож нехай Ваша, Алло Пилипівно, інтелігентність, професіоналізм та невичерпна життєва енергія втілюються в прекрасні справи, яким Ви сповна віддаєте свої знання, сили, досвід і талант. Притаманний талант організатора, помножений на велике бажання нести людям добро, стало запорукою Вашого успіху.

Щиро вітаємо вас, шановна Алло Пилипівно, з ювілеєм і нехай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами на благо людей, які Вас цінують та поважають.