ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ В ПІДГОТОВЦІ ДО 37 ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Постійні комісії розпочали свою роботу в підготовці до 37 чергової сесії Новомиколаївської районної ради Запорізької області, яка відбудеться 20 вересня 2019 року.

17 вересня 2019 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету, фінансів, підприємництва та соціально-економічного розвитку.

В роботі комісії брали участь: голова Новомиколаївської районної ради Запорізької області Юрій ПАВЛЕНКО та керуюча справами виконавчого апарату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Ірина ДАВИДЕНКО.

О 13.00 засідала комісія з питань освіти, охорони здоров`я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології

Комісії заслухали запрошених доповідачів з питань порядку денного.