Вітання з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства району!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства України!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай ваша природна мудрість і досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Бажаю вам міцного здоров’я, радості. Хай в кожній родині панують мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

З  повагою  голова ради                                                                                Юрій   Павленко