В районі вшанували пам‘ять Героям Небесної Сотні

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого  2019 року, в районі  пройшов  мітинг  по  вшануванню   пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості, учнівська молодь, учасники АТО та всі небайдужі.

До учасників жалобного мітингу звернулися: голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко, заступник голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяна Суббота та керівник благодійної організації учасників АТО Микола Танченко.

Капелан 55-ї окремої бригади, священник об‘єднаної Православної церкви України, ієрей отець - Андрій Фоменко відслужив молебень за загиблими Героями Небесної Сотні.

Сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя продовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допускати чогось подібного в майбутньому.

По завершенню учасники мітингу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України хвилиною мовчання, поклали квіти  до пам’ятного знака Героям Революції Гідності.