15 грудня – День працівників суду

Шановні правозахисники!

Вітаємо вас із професійними святами – Днем працівників суду та Днем адвокатури.

Це свято людей, які щоденно відстоюють Закон, постійно перебувають на вістрі державних перетворень, на сторожі держави, прав та свобод людини і громадянина.

Зміцнення і піднесення авторитету судової влади в Україні прямо пов’язане із постаттю судді, адвоката, прокурора, його професіоналізмом та людяністю. Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.   Нехай цей день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненість у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдність задля добра і благополуччя.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, добра і злагоди, благополуччя та родинного затишку!

Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - відданість, цілеспрямованість та підтримка колег.

З повагою, виконавчий апарат