Інформація про захворюваність на COVID-19 на території Новомиколаївського району Запорізької області

Станом на 17 серпня поточного року в Новомиколаївському районі Запорізької області зареєстровано  2 випадки захворювання на

COVID-19, 1 в смт.Новомиколаївка, 1 в Зеленівській сільській раді. Хворі знаходяться на амбулаторному лікуванні. Визначена група контактних осіб, всі вони знаходяться в самоізоляції.

Поки, що і район і область знаходиться в зеленій зоні рівня поширення на COVID-19. Діють три  обмеження, які необхідно дотримуватись:  масковий режим в громадських місцях, дотримання соціальної дистанції (не менше 1 м. від людини до людини)  та дотримання правил в громадському транспорті - кількість пасажирів не може перевищувати кількості посадкових місць.

В районі постійно діють 2 мобільні бригади при КНП Новомиколаївському ЦПМСД, які виявляють осіб з підозрою на COVID-19 та контактних на цю особливо небезпечну інфекцію в Новомиколаївському районі, а також прилеглих Тернуватської та Любицької об’єднаних територіальних громад.

Рекомендую всім дотримуватись карантинних обмежень та бажаю всім здоров’я.

Голова районної ради                                                                                Юрій ПАВЛЕНКО