Вшанування пам’яті жертв Голодоморів

В четверту суботу листопада Україна в жалобі схиляє голову перед жертвами Голодомору 1932-1933рр.

Голодомор – це жахлива сторінка нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. У цей  скорботний день весь український народ згадує трагедію вселенського масштабу.

28 листопада 2020 року на центральній площі смт. Новомиколаївка біля пам‘ятного знаку голова Новомиколаївської районної ради Юрій Павленко  вшанував пам’ять жертв Голодоморів в Україні.

Голова ради поклав квіти та символічні золоті колосся пшениці, як символ життя, яке в 1932-1933 роках було відібрано у народу та хвилиною мовчання вшанував  пам’ять загиблих у ті страшні часи.

Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від Голодоморів це наш моральний  і громадянський обов’язок.