ВІТАЄМО СЕРГІЯ МИХАЙЛОВИЧА ГОЛУБА!

Верховної Ради  України головному лікарю КНП «Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» та депутату Новомиколаївської районної ради Запорізької області Сергію Голубу за вагомий внесок у розвиток охорони здоров‘я, надання кваліфікованої медичної допомоги, впровадження нових методів діагностики і лікування, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Депутатський корпус, керівництво Новомиколаївської районної ради та виконавчий апарат щиро вітають Сергія Михайловича. Нехай здійснюються всі Ваші плани та задуми, а служіння справі охорони здоров‘я населення приносять людську повагу.