Новомиколаївська районна рада Запорізької області
Новомиколаївський район, Запорізька область

Порядок

 27.03.2017                                                                                                                   ПРОЕКТ

               ЗАТВЕРДЖЕНО 

  Рішенням районної ради

                                     

   ____________ № ____

 

 

 

 

ПОРЯДОК

 

відшкодування із районного бюджету надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законом пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян у Новомиколаївському районі.

1.  Цей Порядок визначає механізм відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством, розроблено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22, 89, 91 Бюджетного кодексу України та інших законодавчих і нормативних актів, що регулюють відносини у відповідній сфері.

2. Відшкодування витрат за надані пільги з послуг зв’язку, компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інші пільги окремих категорій громадян передбачені законодавством (далі – підприємства – надавачі послуг) здійснюється відповідно до укладених договорів між головним розпорядником коштів та підприємством надавачем послуг.

3. Головним розпорядником коштів районного бюджету визначити управління соціального захисту населення Новомиколаївської райдержадміністрації Запорізької області (далі – головний розпорядник).

4. Відшкодування пільг з послуг зв’язку здійснюється відповідно поданих розрахунків підприємствами – надавачами  послуг за формою «2 - пільга», та акти звіряння взаємних розрахунків за надані послуги згідно з формою «3- пільга» на паперових та електронних носіях у форматі DBF-файла. Право та розмір пільги передбачено законодавством.

           

5. Забезпечити щорічне санаторно - курортне лікування ветеранів війни в тому числі учасників АТО, ветеранів праці, пенсіонерів з метою їх оздоровчої реабілітації (оздоровлення) шляхом закупівлі путівок.

         Для отримання путівок на  санаторно - курортне лікування до Управління соціального захисту населення подаються такі документи:

         - заява на ім’я начальника управління;

         - копія довідки МСЕК;

         - медична довідка форма 070/о.

 

6. Компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у приміському сполучені здійснюється відповідно облікової форми про надані послуги за перевезення залізничним транспортом  наданої підприємством – надавачем  послуг.

 

7. Компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян у автомобільному транспорті міжміського сполучення (внутрішьообласне) здійснюється відповідно поданих розрахунків підприємствами – надавачами  послуг за формою «2 - пільга», та акти звіряння взаємних розрахунків за надані послуги згідно з формою «3- пільга» на паперових носіях.

 

         8. У разі скорочення (збільшення) обсягів затверджених асигнувань головний розпорядник коштів приводить у відповідність з обсягами асигнувань договори з підприємствами - надавачами послуг.

 

9. Оперативний та бухгалтерський облік здійснюється головним розпорядником коштів відповідно до діючого порядку організації бухгалтерського обліку.

 

10.  Звіт про надання послуг за формою «2 - пільга», та акти звіряння взаємних розрахунків за надані послуги згідно з формою «3- пільга», облікова форма про надані послуги за перевезення залізничним транспортом    зберігаються у головного розпорядника коштів та підприємства – надавача послуг на протязі трьох років після закінчення терміну дії договору за умови проведення ревізій.

 

11. Контроль за цільовим використанням коштів здійснюється відповідно до чинного законодавства.

 

 

 

 

 

 

Начальник Управління                                                                 Т.В.Лишенко