Новомиколаївська районна рада Запорізької області

Проект рішення

                                                          ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

 

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

сьомого  скликання

____________ сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_____________ 2017                                                                                                   №  

Про затвердження Порядку  використання коштів, передбачених в районному бюджеті Новомиколаївського району Запорізької області на безоплатне зубопротезування учасників антитерористичної операції та Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті Новомиколаївського району Запорізької області на відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою виконання вимог Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”, “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, “Про соціальний захист дітей війни”, “Про охорону дитинства”, “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб“, постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.1993  № 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування”, статті 22,89,91 Бюджетного кодексу України з метою посилення уваги до потреб ветеранів війни та праці, інвалідів та інших соціальних груп населення, що підтримуються системою пільг та компенсацій, які визначені відповідними законами, та на виконання районної Програми «Турбота на 2016-2020 роки» Новомиколаївська районна рада Запорізької області

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті Новомиколаївського району Запорізької області на безоплатне зубопротезування учасників антитерористичної операції (додається).

 

2. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті Новомиколаївського району Запорізької області на відшкодування витрат надавачам послуг за пільгове перевезення, зв’язок та інші пільги, передбачені чинним законодавством (додається).

 

3. Управлінню соціального захисту населення Новомиколаївської районної державної адміністрації здійснювати відшкодування витрат надавачам послуг відповідно до затверджених Порядків.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, соціального захисту населення та екології.

 

 

 

Голова ради                                                                                         Ю.П.Павленко

 

 

 

Проект підготовлений 

 

Управлінням соціального захисту населення

Новомиколаївської районної державної

адміністрації Запорізької області

 

Начальник управління соціального захисту

населення Новомиколаївської районної державної

адміністрації Запорізької області                                                      Т.В.Лишенко